Business Autopilot - jak mieć więcej czasu i lepsze efekty w biznesie - promocja

Od: Marcin Kądziołka, Gliwice 2017

Co zrobić, żeby Twój biznes kręcił się bez Twojego udziału?

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Czy dałoby się zrobić tak, żeby biznes działał niezależnie od tego, czy Ty pracujesz, śpisz czy aktualnie wypoczywasz na plaży?


Czy nie chciałbyś bardziej zostać architektem swojego biznesu? Spojrzeć na całość z góry i zaplanować strategiczne ruchy zamiast siedzieć nad niezliczoną liczbą szczegółów.

Czy nadmiar nieistotnych drobiazgów nie odbiera Ci trochę radości z prowadzenia biznesu?

Może powinieneś się skupić na ważniejszych rzeczach?

Lecz jak to zrobić, gdy bieżących zadań jest tyle, że sam już nie wiesz co wybrać, a rzeczy do zrobienia zamiast ubywać, to wciąż przybywa.

Być może żyjesz w iluzji, że jak tylko skończysz ten projekt, czy jak tylko zrobisz ostatnie kilka ważnych zadań, to wszystko się jakoś ułoży i wreszcie będziesz miał więcej czasu na myślenie, planowanie i działania strategiczne.

Otóż nie, muszę Cię zmartwić. Dopóki nie zmienisz swojego podejścia, to nigdy nie dojdziesz do etapu, gdzie będziesz rozwijał biznes, zamiast pracować wewnątrz niego.

ZATRZYMAJ SIĘ!

Jak myślisz, co może doprowadzić Cię do efektu jakiego pragniesz?

Do momentu, gdzie wszelkie zadania są wykonywane bez Twojego udziału, a Ty całą swoją energię przeznaczasz na myślenie i opracowywanie strategii.

Na to, by decydować, czy wejdziesz na ten czy inny rynek, jakiej niszy przyjrzeć się z uwagą, z kim nawiązać partnerstwo lub jak pokonać konkurencję.

Czy pomógłby Ci w tym sprawdzony system, który pozwoliłby Ci zacząć myśleć strategicznie o Twoim biznesie?

Który przez samą swoją konstrukcję spowoduje, że oddzielisz myślenie o zdobywaniu klientów od tworzenia produktu, a skupisz się na tym, by zbudować mechanizmy, które spowodują, że klienci zaczną się ustawiać przed Twoimi drzwiami, gotowi, by skorzystać z tego, co masz do zaoferowania.

Gdy przestaniesz zabiegać o nowych klientów, bo masz niewyczerpywalne źródło, z którego możesz do woli czerpać.

Co jeszcze lepsze - ci klienci doskonale wiedzą czego od Ciebie potrzebują i z chęcią to kupią, więc nie musisz ich do niczego przekonywać. Nie musisz być nachalnym sprzedawcą. Wystarczy, że dobrze zaprezentujesz to, co masz do zaoferowania.

Jak Ci się podoba taka perspektywa?

Wreszcie będziesz mógł się skupić na tym co jest naprawdę ważne - rozwijaniu firmy. Zaczniesz budować swój biznes w taki sposób, żeby krok po kroku zaczął on działać bez Twojego udziału.

Wreszcie będziesz mógł wyjechać na zasłużone wakacje z rodziną, bo po pierwsze będziesz mógł sobie na to pozwolić finansowo, a po drugie będziesz spokojny o Twoją firmę, ponieważ będzie ona dalej prosperować i przynosić zyski wtedy, gdy Ty będziesz opalać się na plaży.

Co by powiedziała Twoja żona, gdybyś jej oznajmił, że od tej pory będziecie wyjeżdżać na wakacje minimum dwa razy w roku i to na dłużej niż tylko na kilka dni?

To wszystko jest możliwe, choć teraz może Ci się wydawać, że brzmi jak bajka.

Dlaczego?

Dzięki możliwościom automatyzacji jakie daje internet.

To dzięki internetowi możesz prowadzić swoją firmę na autopilocie. Możesz tak poustawiać procesy, które w niej zachodzą, żeby stale zdobywały one dla Ciebie nowych klientów. I to klientów wyedukowanych, którzy będą gotowi na kupowanie od Ciebie Twoich produktów.

Co więcej, narzędzia istniejące w internecie pozwolą Ci również budować relacje z już istniejącymi klientami, żeby każdy poczuł się maksymalnie dopieszczony, żeby został Twoim fanem.

A wiadomo, że nie ma nic lepszego od zadowolonego, powracającego klienta, który nie tylko kupi od Ciebie ponownie, ale również poleci Cię dalej.

I najlepsze jest to, że w obecnych czasach wszelkie działania w sieci stały się niezwykle proste.

Jak więc to zrobić?

Pokazuję to krok po kroku w kursie, który dla Ciebie przygotowałem. W kursie w którym przedstawiam zarówno całą ideę i przetestowaną strukturę działania, jak też konkretne rozwiązania, które możesz zastosować od razu w Twoim przypadku.

Przedstawiam narzędzia, które natychmiast możesz zastosować do budowania Twojego automatycznego biznesu.

Zobacz w dużym skrócie jak wygląda kurs "Business Autopilot - automatyzacja biznesu w internecie":

Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz z kursu, to nie wahaj się, tylko kliknij w przycisk poniżej.

Dostęp do szkolenia video on-line wraz z wersją audio (mp3) za 279,99 zł 112 zł - 60% zniżki

 

Być może zadajesz sobie pytanie: "Czy ten kurs jest w ogóle dla mnie?"

Jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z biznesem online, to idealnie trafiłeś. Business Autopilot to kurs dla osób, które do tej pory albo w ogóle nie działały w internecie albo robiły to w bardzo ograniczonym zakresie

Dlatego właśnie w kursie przedstawiam wszystkie zagadnienia od podstaw, stopniowo przechodząc do bardziej zaawansowanych rzeczy.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że będziesz mógł zastosować zdobytą wiedzę w Twoim biznesie.

Zobacz z jakich rozdziałów składa się cały kurs:

 • Trzy fabryki - która za co odpowiada i dlaczego każda z nich jest ważna dla Twojego biznesu

 • Fabryka 1 - stałe źródło nowych klientów
  • określanie grupy docelowej - awatar klienta
  • znajdywanie idealnego klienta - facebook
   • metody darmowe
   • reklamy płatne - idealne targetowanie
  • spraw, by klient sam do Ciebie przyszedł
   • tworzenie zachęt do zapisu
   • tworzenie strony lądowania
  • spraw, by klient sam chciał się z Tobą skontaktować
   • edukacja i motywowanie klientów do skorzystania z Twoich usług
   • ustawianie autorespondera

 • Fabryka 2 - idealne dostarczenie produktu / usługi
  • prezentacja usługi tak, by klientowi było łatwo zacząć
  • dostarczanie efektu WOW
  • obsługa posprzedażowa

 • Fabryka 3 - co zrobić, by klienci do Ciebie wracali
  • pielęgnowanie relacji z klientem za pomocą autoresponderów i mailingów
  • system zbierania poleceń

Razem: 3h i 45 minut wiedzy.

Gwarancja satysfakcji

Jestem tak pewien wartości tego kursu, że osobiście Ci gwarantuję, że jeśli przejdziesz przez cały materiał i stwierdzisz, że niczego nowego się z niego nie nauczyłeś i nie przeniesie on Twojego biznesu na wyższy poziom, to zwrócę Ci wszystkie pieniądze.

Ile Cię będzie kosztowało odkładanie decyzji na później? Skorzystaj już teraz:

Dostęp do szkolenia video on-line wraz z wersją audio (mp3) za 279,99 zł 112 zł - 60% zniżki

Serdecznie pozdrawiam,

Marcin Kądziołka

PS Gwarantuję Ci, że inwestycja w „Business Autopilot” będzie jedną z lepszych decyzji, którą podejmiesz w swoim biznesowym życiu. Szczególnie jeśli jesteś na początku drogi przedsiębiorcy.

W celu poprawnego działania naszego serwisu i wygody jego użytkowników używamy plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.